Nidaros Domkirkes Restaureringsarbeider (NDR)

For spørsmål om besøk, omvisninger, restaurering, forskning eller drift av Nidarosdomen og Erkebispegården.

Besøks- og postadresse

NIDAROS DOMKIRKES RESTAURERINGSARBEIDER
Bispegaten 11
7012 Trondheim


Sentralbord: 73 89 08 00
Besøkssenter og butikk: 415 31 584


E-post til postmottak : postmottak.ndr@nidarosdomen.no
E-post til booking: booking.ndr@nidarosdomen.no
E-post til utleie: utleie.erkebispegaarden@nidarosdomen.no

Kontakt

Direktør Bjørgvin Thorsteinsson 920 62 112 bjorgvin.thorsteinsson(a)nidarosdomen.no
Avdelingsdirektør, Administrasjon- og eiendomsavdelingen Wenche O. Bergheim-Evensen wenche.bergheim-evensen(a)nidarosdomen.no
Avdelingsdirektør, Nasjonalt kompetansesenter for verneverdige bygninger i stein (NKS) Rune Langås 415 31 565 rune.langaas(a)nidarosdomen.no
Avdelingsdirektør, Publikumsavdelingen Anne Strømmen 992 28 255 anne.stroemmen(a)nidarosdomen.no
Avdelingsdirektør, Nasjonalt pilegrimssenter (NPS) Hans Morten Løvrød 402 40 092 hans.morten.lovrod(a)pilegrimsleden.no
Fagdirektør (Ph.d.), kulturminneforvaltning, Direktørens stab Marie Louise Anker 415 31 575 marie.louise.anker(a)nidarosdomen.no
Økonomisjef, Administrasjon- og eiendomsavdelingen Jill Løhre 415 31 562 jill.loehre(a)nidarosdomen.no
Avdelingsleder, drift- og sikkerhet, Administrasjons- og eiendomsavdelingen Geir Magne Sjårud 918 97 419 geir.magne.sjaarud(a)nidarosdomen.no
Seniorrådgiver, samlingsforvaltning, Nasjonalt kompetansesenter for verneverdige bygninger i stein (NKS) Birgitta Syrstad 900 47 088 birgitta.syrstad(a)nidarosdomen.no
Forsker (Ph.d.), bygningsarkeologi, Nasjonalt kompetansesenter for verneverdige bygninger i stein (NKS) Øystein Ekroll 91827610 oeystein.ekroll@nidarosdomen.no
Seniorrådgiver, formidling, Publikumsavdelingen Ingrid Forseth 415 31 574 ingrid.forseth(a)nidarosdomen.no
Seniorkonsulent, arrangement og utleie, Publikumsavdelingen Mads Flagestad 922 11 319 utleie.erkebispegaarden(a)nidarosdomen.no
Seniorrådgiver, kommunikasjon, Publikumsavdelingen Marianne Vikan 415 31 563 marianne.vikan(a)nidarosdomen.no
Rådgiver, marked, Publikumsavdelingen Cathrine Michaelsen Wikstrøm 452 11 847 cathrine.michaelsen.wikstroem(a)nidarosdomen.no

Vi bruker informasjonskapsler (cookies)

Som de aller fleste nettsteder bruker vi informasjonskapsler (cookies) for at du skal få en optimal brukeropplevelse. Vi kommer ikke til å lagre eller behandle opplysninger med mindre du gir samtykke til dette. Unntaket er nødvendige informasjonskapsler som sørger for grunnleggende funksjoner på nettsiden.

Vær oppmerksom på at blokkering av enkelte informasjons-kapsler kan påvirke hvilket innhold du ser på siden. Du kan lese mer om bruk av informasjonskapsler i vår personvernerklæring.

Under kan du se hvilke informasjonskapsler (cookies) vi bruker og hvordan du administrerer dem:

Nødvendige cookies

Sikrer grunnleggende funksjoner, nettstedet vil ikke kunne fungere optimalt uten slike informasjonskapsler. Disse er derfor vurdert som nødvendige og lagres automatisk uten foregående samtykke.

Skal du benytte skjema på våre nettsider? Øvrige funksjoner på siden påvirkes ikke dersom du lar være å samtykke, men vil kunne gi mindre funksjonalitet ved utfylling og lagring av skjema. Informasjonen blir slettet fra nettleseren etter 90 dager.

Disse informasjonskapslene gir oss innsikt og forståelse av hvordan nettsiden vår brukes av besøkende. Vi bruker analyseverktøyet Google Analytics som blant annet kan fortelle oss hvor lenge en bruker oppholder seg på siden eller hvilken side man kommer fra. Informasjonen vi henter er anonymisert.

Ved å huke av for denne tillater du bruk av tredjeparts-informasjonskapsler, som gjør at vi kan tilpasse innhold basert på det som engasjerer deg mest. Disse hjelper oss å vise skreddersydd innhold som er relevant og engasjerende for deg, for eksempel i form av annonser eller reklamebanner.

Tredjepartsinformasjonskapsler settes av et annet nettsted enn det du besøker, for eksempel Facebook.