Nidaros Domkirkes Restaureringsarbeider (NDR)

For spørsmål om besøk, omvisninger, restaurering, forskning eller drift av Nidarosdomen og Erkebispegården.

Besøks- og postadresse

NIDAROS DOMKIRKES RESTAURERINGSARBEIDER
Bispegaten 11
7012 Trondheim

Sentralbord: 73 89 08 00
Besøkssenter og butikk: 415 31 584

e-mail: postmottak.ndr@nidarosdomen.no
e-mail booking: booking.ndr@nidarosdomen.no

Kontakt

Bjørgvin Thorsteinsson Direktør 920 62 112 bjorgvin.thorsteinsson(a)nidarosdomen.no
Wenche O. Bergheim-Evensen Avdelingsdirektør Administrasjon- eiendomsavdelingen wenche.bergheim-evensen(a)nidarosdomen.no
Rune Langås Avdelingsdirektør Nasjonalt kompetansesenter for verneverdige bygninger i stein (NKS) 415 31 565 rune.langaas@nidarosdomen.no
Anne Strømmen Avdelingsdirektør Publikumsavdelingen 992 28 255 anne.stroemmen(a)nidarosdomen.no
Hans Morten Løvrød Avdelingsdirektør Nasjonalt pilegrimssenter (NPS) 402 40 092 hans.morten.lovrod(a)pilegrimsleden.no
Marie Louise Anker Fagdirektør kulturminneforvaltning 415 31 575 marie.louise.anker(a)nidarosdomen.no
Jill Løhre Økonomisjef 415 31 562 jill.loehre@nidarosdomen.no
Jan Tøndelstrand Drift- og sikkerhetsleder 415 31 576 jan.toendelstrand(a)nidarosdomen.no
Ingrid Forseth Fagkoordinator formidling 415 31 574 ingrid.forseth(a)nidarosdomen.no
Mads Flagestad Arrangements- og utleiekoordinator 922 11 319 mads.flagestad(a)nidarosdomen.no
Marianne Vikan Markeds- og kommunikasjonsrådgiver 415 31 563 marianne.vikan(a)nidarosdomen.no
Cathrine Michaelsen Wickstrøm Markedskonsulent 452 11 847 cathrine.michaelsen.wikstroem(a)nidarosdomen.no